Rakiety Hammer

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 3 dni
Cena: 52,00 zł 52.00
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Gaoo
Kod produktu: R20-03

Opis

Rakiety to bardzo charakterystyczna grupa produktów pirotechnicznych. Składają się z kijka, który jest elementem stabilizującym kierunek lotu i korpusu, który po wylocie w górę generuje efekt wizualny.

Rakiety różnią się od siebie przede wszystkim wielkością i efektami. im większa rakieta tym efekt na niebie będzie większy. jedna rakieta po odpaleniu zawsze będzie dawała tylko jeden wybuch a co za tym idzie tylko jeden efekt na niebie.

Aby móc bezpiecznie odpalić rakietę należy najpierw przygotować miejsce, z którego ma być odpalana. może to być rurka lub stojak, starajmy się nie używa do tego celu butelek ponieważ mogą się one łatwo przewrócić a zależy nam na tym by rakieta wyleciała prosto do góry. Rakiet nie należy wbijać w ziemię ani śnieg, ponieważ znacznie utrudni to wylot w górę i może eksplodować na ziemi. Po umieszczeniu rakiety w stojaku, zdejmujemy plastikową osłonkę lontu (jeśli jest), odpalamy lont na samym końcu i szybko oddalamy się na bezpieczną odległość podaną na opakowaniu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl